بازرگانی چوب رضا پورقاسم

درباره بازرگانی چوب رضا پورقاسم

درباره ما

درباره ما

بازرگانی صنایع چوب رضا پورقاسم با افتخار به عنوان یکی از برجسته‌ترین واحدهای تولیدی و توزیعی در صنعت چوب درخشانی همچون یک نگین در زمینه تبدیل چوب به آثار هنری فعالیت می‌کند. هدف اصلی ما، ایجاد زیبایی و کیفیت در محصولات چوبی به منظور تجمیع جلوه‌های طبیعت با زیبایی‌های دست‌ساخت در خانه‌ها و فضاهای زندگی شماست.

تجربه‌ی طولانی ما در این صنعت، همراه با تیمی متخصص و افرادی با علاقه به خلق اثرهای چوبی منحصربه‌فرد، ما را به پیشواز طراحی و تولید محصولاتی می‌برد که همچنان به اصول هنری، کیفیت و خلاقیت پایبند هستیم. از مبلمان گرم و دلنشین تا کابینت‌ها و دکوراسیون داخلی، هر آنچه که به تزئین و تجمل فضاهای زیستی نیاز دارید، در محدوده فعالیت‌های ما قرار دارد.

ما به ایجاد محصولاتی متناسب با سلیقه و نیازهای متفاوت مشتریانمان پرداخته و از انتخاب دقیق مواد اولیه تا طراحی دقیق و تولید با کیفیت، در هر مرحله از فرآیند تولید برای تضمین رضایت شما تلاش می‌کنیم.

از شما که انتخاب می‌کنید به عنوان همراه وفادار صنایع چوب رضا پورقاسم باشید، متشکریم. همچنان که با هم خلق زیبایی و زندگی در هماهنگی با طبیعت را ادامه می‌دهیم، افتخار ما خواهد بود.

ماموریت و چشم انداز

در صنایع چوب رضا پورقاسم، ماموریت ما این است که با ایجاد محصولاتی با کیفیت و زیبا، زندگی افراد را بهبود بخشیم و به زیبایی‌های طبیعت در فضاهای زندگی‌شان احترام بگذاریم. ما تلاش می‌کنیم تا به عنوان نقطه تلفیق بین طراحی خلاقانه، کیفیت بالا و احترام به محیط زیست، در ایجاد فضاهایی که به توانایی‌های هنری و تجربیات شما احترام بگذارند، پیشرو باشیم. از همین حاضر تا آینده‌ای پر از زیبایی و خلاقیت، ماموریت ما ادامه دارد.

پروژه های ما

چه کارهایی انجام داده ایم؟

محصولات بی انتها با توجه به جزئیات

قایق چوبی

نمای داخلی چوبی

خانه چوبی

ویلای سوییسی

کانال آپارات

مشاهده ویدیو های بررسی چوب در کانال آپارات

کانال تلگرام

پیج اینستاگرام

کیو ار کد سایت

بازرگانی چوب رضا پورقاسم

طراحی و اجرا: شرکت جورا سرویس