صنعت چوب نوین
کارخانه چوب بری و چوب فروشی رضا پور قاسم در سال ۱۳۹۱ در فضایی سرپوشیده به مساحت ۵۰۰ متر در استان گیلان شهرستان لنگرود در جاده لاهیجان «دیوشل» افتتاح گردید.
این واحد تولیدی با توکل بر خداوند و ائمه اطهار و در راستای سخنان مقام معظم رهبری و اقتصاد مقاومتی در بهبود و کیفیت تولید داخلی و پخش کالا در بازار با بهترین کیفیت و قیمتی مناسب و صادرات کالا به کشورهای خارجی و اشتغالزایی تاسیس و راه اندازی شده است.
خدمات این واحد تولیدی شامل ارایه تولید و فروش انواع چوب های ساختمانی و فراوردهای چوب روسی (نراد) و صنوبر جنگلی و ساخت درب وپنجره چوبی می باشد این کارخانه مجهز به ماشین آلات برش چوب ، رنده گندگی ، فرز ، لمبه ای و زیر لمبه زن ، سند پلاست ، چهار چوبه درب و پنچره و تیر نماه همراه با استاد کاران ماهر و باتجربه می باشد.
از جمله فعالیت های دیگر این مرکز می توان به ترخیص انواع چوب الوار تخته نراد «روسی» به صورت عمده در بندر انزلی ، آستارا و نوشهر و نیز فروش چوب جنگلی صنوبر به صورت تنی به اندازه دومتر ، دومترده و سه متر در قطر ده و پانزده به بالا به سراسر شهرهای ایران اشاره کرد.
بدیهی است تامین مواد اولیه و حمل کالاهای صادراتی و وارداتی برای حمل و نقل از دغدغه های تمامی فعالان اقتصادی در این عرصه می باشد. ما با یاری خداوند و با اتکا به منطقه استراتژیک شمال «گیلان» و با توجه با جنگل های صنوبرانبوهش با تولید پالت در ابعاد و اندازه های مختلف آماده فروش به شرکت های داخلی و خارج از کشور می باشیم.

این مجموعه خدمتگزار مردم شریف ایران می باشد.

کارخانه چوب بری و چوب فروشی رضا پورقاسم

Design by : M Shabani 09376103770